اداره مهاجرت استان بریتیش کلمبیا روش مهاجرت جدیدی را معرفی کرد که به متقاضیان این امکان را می دهد تا با تاسیس یک کسب و کار در شهرها اطراف مناطق مرکزی و پرجمعیت استان (اطراف شهرهایی مانند ونکوور) برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. این روش که با نام مهاجرت کارآفرینی منطقه ای معرفی شده است (Entrepreneur Immigration — Regional Pilot) از اوایل سال ۲۰۱۹ به مدت محدود ۲ سال پذیرش خواهد داشت. 

در این روش متقاضیان قبل از تشکیل پرونده باید در قالب یک سفر تحقیقاتی به کانادا و شهر انتخابی خود در استان سفر کرده و طرح توجیهی قابل قبولی که نحوه تاسیس یک کسب و کار جدید در شهر مربوطه را تشریح می کند تدوین کنند. پس از تشکیل پرونده اصلی و قبولی در استان، دولت کانادا به متقاضی و تمام خانواده ایشان ویزای اقامت ۲ ساله ارائه خواهد کرد. با انجام و عملی کردن طرح توجهی پس از ورود به کانادا، متقاضی می تواند قانونا اقامت موقت خود و خانواده را به اقامت دائم تبدیل کرده و سپس شهروندی کانادا را دریافت کند.

برخی از شرایط این روش مهاجرت به شرح زیر می باشد:

۳ سال سابق مدیریت

تملک ۳۰۰،۰۰۰$ کانادایی دارایی منقول و غیر منقول

سرمایه گذاری حداقل ۱۰۰،۰۰۰$ جهت تاسیس یک بیزنس جدید در شهرهای واجد شرایط استان بریتیش کلمبیا

ارایه مدرک زبان آیلتس حداقل نمره ۴

اعضای متخصص تیم حقوقی و تجاری شرکت ایمی گلوب که خود ساکن استان بریتیش کلمبیا هستند متقاضیان محترم را در تمام مراحل تشکیل پرونده، از اخذ ویزای اولیه و همراهی در سفر تحقیقاتی، تدوین طرح توجهی قبل قبول تا اخذ ویزای نهایی همراهی و یاری خواهند کرد. برای تشکیل پرونده با ما تماس بگیرید.

Categories: مهاجرت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *